Oyunun yapımcısı Blizzard Games Overwatch’ın yılda bir kere düzenlenen Yaz Oyunları’nın ikincisinin 8 Ağustosta başlayacağını açıkladı. 29 Ağustos’a kadar devam edicek organizayson geçen senenin çokça beğenilen olimpiyat temalı skinleri daha indirimli bir fiyatla geri getirecek. Yeni skinler de gelecek ve aynı zamanda futbola benzeyen ve çoklu oynanan Lucio ball’a bazı tasarım düzenlemeleri ve oyunu daha rekabetli yapacak bir sıralama sistemi getirilecek.

overwatch summer games pic ile ilgili görsel sonucu

Geçen yılın organizasyonu Rio de Janerio , Brazilya’da gerçekleştirildiğinde oyuncuların organizasyona özel skinleri oyun içindeki paralarıyla almalarına izin verilmiyordu. Bu oyunun sıkı hayranlarını oldukça hayal kırılığına uğratmıştı. Bu sene ise Blizzard oyuncuların organizasyon esnasında oyun içinde kazandıları paralarla veya daha önceden stokladıkları paralarla skinleri almalarına izin verecek. Blizzard bu sene geçen seneki organizasyondan kalma eşyaları daha indirimli bir fiyata satacakken bu sene yeni çıkacak organizasyona özel eşyaların fiyatında bir değişikliğe gitmeyecek.

Bu eşyaları satın alarak ya da bularak elde edebileceğiniz ganimet kutularından da elde etmek mümkün ve Blizzard bu sene ganimet kutularıyla ilgili oyunculara düşen aynı çift kutuların sayısını düşürecek bir yazılım düzenlemesine gitti. Bu seneki organizasyonda oyuncular bu düzenlemeyle ilk kez karşılaşacaklar. Bu organizasyonda her şeyi organizasyon bitmeden toplamak isteyenler için iyi bir haber.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın