LG , 31 Ağustosta çıkacak yeni telefonu LG V30’in bir özelliği hakkında daha ön açıklamada bulundu.Yeni telefon f/1.6 lens açıklığına sahip ilk kameralı telefon olacak. Yeni f/1.6 lens açıklığı ışığın iPhone 7’de de bulunan f/1.8 lens açıklığından %25 daha fazla içeri girmesine olanak sağlayacak.

Daha geniş bir lens açıklığının yanında aynı zamanda kameranın iç yapısı daha keskin ve gerçekçi fotoğraflar çekmenizi sağlayacak bir cam lens içerecek. LG’nin çift kamera sisteminin iki kamerası da bu yeniliklere sahip olacak mı henüz bilinmiyor .

Bundan iki yıl önce LG V10 çıktığında piyasadaki en iyi kamera sistemine sahipti geçen sene çıkan V20 ise piyasadaki akıllı telefonlar içinde en iyi ses sistemine sahipti. Bu yılın V30 telefonu büyük ihtimalle iki yıldır öncülük yaptığı bu özellikleri bir adım daha öteye taşıyacak. Özelliklerin geliştirilmesinin yanında geçen sene çıkan V20’nin pek de göze hoş gelen bir tasarımı olmadığı düşünüldüğünde bu sene çıkacak V30’da teknoloji devinin biraz daha değişikliğe gitmesi gerekli olacak. LG zaten yeni telefonun önceki modelinden daha küçük fakat aynı 6 inçlik OLED ekrana sahip olacağını açıklamıştı.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın