LG’nin yeni çıkacak telefonu V30 hakkında sızdırılan bilgilerde şimdi gözler LG’nin kamerasında bulunan manuel mod özelliğini tamamlayıcı olacak Graphy uygulamasında. Graphy seçilen profesyonel bir fotoğraftaki stil ve havanın aynısını çektiğiniz fotoğrafa aktarmanızı sağlıyor. Uygulama geçen yaz oldukça ilgi toplamış Prizma uygulamasıyla aynı şeymiş gibi gözükse de LG Graphy’nin farklı bir tarzda çalışacak.Aynı zamanda yeni telefonun ekranını açmak için kullanabileceğiniz iki yeni yöntem de ilgi çekici bilgilerden. Biri ana ekran tuşuna basmanıza gerek kalmadan yüzünüzle açmanızı bir diğeri de belirlediğiniz bir sözü söyleyerek telefonu aktif hale getirmek.

Floating Bar

Telefon Floating Bar adında yeni bir de araç çubuğuyla karşımıza çıkıyor. Artık araç çubuğunu ekranınızın istediğiniz yerine taşımanız ve seçenekleri istediğiniz zaman kapayıp istediğiniz zaman açmanız mümkün.

Sürekli açık ekran artık daha işlevsel

OLED ekranın bataryanın daha yavaş bitmesini sağlayan özelliğini da da etkin hale getirmek için LG yeni telefonunda sürekli açık olan ekranını daha işlevsel bir hale getirecek. Artık sürekli açık ekrandan eskisinden daha fazla bilgiye ulaşabileceksiniz. Ekran artık tarih  , saat , bildirimler , müzik ayarları veya kullanıcının seçtiği bir fotoğrafı gösterebilecek.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın