Sanal gerçeklik için bir bilgisayar sırt çantası çıkarttıktan 2 ay sonra HP bu sefer de oyuncular için olmayan yeni bir VR sırt çantası çıkaracak.

Daha iyi grafiklerle daha üst düzey bir deneyim

HP’nin yeni Z VR sırt çantası lunapark , oto galeri ve emlakçılar gibi VR’ın işe yarayacağı her türlü iş yerine bir çalışma istasyonu sağlayacak. Sırt çantası kullanıcıya üst düzey bir deneyim yaşatmak için tasarlanmış ki müşteriler VR’da bir evin veya arabanın demosunu gördüklerinde kötü grafikler tarafında dikkatleri dağılmasın ve kötü bir düşünceye sahip olmasınlar.

hp z vr backpack ile ilgili görsel sonucu

Bu demek oluyor ki Z VR sırt çantası oyuncular için tasarlanan diğer sırt çantasından çok daha güçlü ve gelişmiş bir model. İki model de Intel Core i7 işlemcilerini kullanırken Z VR sırt çantasında önceki modeldeki GTX 1080 yerine Nvidia Quadro P5200 GPU bulunuyor. HP Quadro kartın 1080’den iki kat daha fazla çerçeve arabelleğine sahip olduğunu söylüyor. Sırt çantası aynı zamanda 32GB RAM’e kadar yapılandırılabilir olacak. Yeni model eski modelle dış görünüş olarak neredeyse aynı fakat yeni model tamamen siyah.

Yeni Z VR sırt çantası haliyle pahalı olacak. Modelin yurt dışındaki çıkış fiyatı 3299 dolar.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın