Facebook whatsapp için eleman aıyor.

Facebook , sahibi olduğu Whatsapp uygulaması için elaman  arıyor. Ana hedef ise sahibi olduğu mesajlaşma uygulmasına içerik ve özellikler ekleyerek Whatssapp’ın daha çok gelir üreten bir yapı haline gelmesi.

Facebook eleman arıyor

İstisnai Biri Aranıyor

Bir şirket yöneticisinin bir bloguna göre WhatsApp, para kazanma çabaları için ürün geliştirme konusunda lider olan istisnai bir kişi arayışında .

Yetkili bloğunda yayımladığı yazıda :

“Ürün geliştirme deneyimi sergileyen, hem tüketiciler hem de işletmeler için empati sahibi bir lider ve  eylem için güçlü bir ön görüye  sahipseniz , WhatsApp’ın milyonlarca işletmeye hizmet verme potansiyelini anlamak ve potansiyelini önününü açmak istiyoruz; sizden haber bekliyoruz ”

” Mühendisler, tasarımcılar ve diğer birimlerle birlikte kolları sıvayıp bir startup çevresinde harekete geçeceksiniz . Sizden bir mobil uygulamada mümkün olanın sınırlarını zorlamanızı bekliyoruz” dedi.
İş tanımı, California’daki Menlo Park’daki Facebook merkezindeki WhatsApp ekibine dayanan tam zamanlı bir pozisyon olacağını ve gelecekteki çalışanın WhatsApp’ın Büyüme ve Para Kazanma Direktörü’ne rapor vereceğini söyledi.

Şirket, düşünceyi, teknik gelişmeyi ve yenilikçi ürün özelliklerini ortaya çıkarabilecek bir kişinin olmasını istiyor.

Whatsapp , yakında zamanda yine gelir arttırıcı bir projenin testine başlamıştı.

Kendinizde bu özelliklerin olduğuna inanıyor ve whatsapp için parlak fikirlerinizi Facebook ile paylaşmak istiyorsanız siz de başvurabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın